Uroki najpiękniejszego kurortu jakim bez wątpliwości jest Zakopane znane są nie tylko w naszym kraju, ale również poza granicami już od kilku stuleci. To właśnie Zakopane było miejscem zabawy, relaksu a nawet natchnieniem twórczości wielu artystów. Niepowtarzalny charakter i lokalizacja Zakopanego bardzo sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na wyjątkowe walory każdego roku bez względu na porę roku odwiedza ten górski kurort wypoczynkowy niezliczona rzesza turystów. Żeby móc przyjąć tak olbrzymią liczbę turystów Zakopane udostępnia im odpowiednio różnorodną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły kwatery prywatne, schroniska młodzieżowe czy pokoje hotelowe aktualnie wzbogacona została o komfortowe apartamenty oraz domki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie z pewnością jest w stanie zaspokoić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego nawet wygórowane potrzeby.

Luksusowa pod względem wyposażenia baza noclegowa zlokalizowana jest zarówno w cichych okolicach miasta jak również przy tętniącym gwarem towarzyskim Krupówkach. Miłośnicy narciarstwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej okolicy wyciągów narciarskich a fani górskich wspinaczek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy noclegowej jaką proponuje współczesne Zakopane nie ogranicza się wyłącznie do zapewnienia wymaganych warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które umilają urlop. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, salonu Spa czy basenu. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych dań towarzyszy lokalna muzyka przez góralskie kapele.

Sporo informacji zaczerpnięto z www::
apartamenty Zakopane Krukówki